Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/server463515/ftp/admin/doktorgrot/index.php:1) in /home/server463515/ftp/admin/doktorgrot/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 650
Lekarz ortopeda Opole, Niemodlin, Brzeg, Lewin Brzeski, Nysa
O mnie

Dariusz Grot

Kilka słów o mnie…

Choć z ortopedią zawodowo związany jestem od 2006 r., to pasją stała się już podczas stażu podyplomowego.

Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu. Zawodowo związałem się z Oddziałem Chirurgii Ortopedycznej Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie. Pracuję w nim już od 2006 r.

Liczne szkolenia i praca pod okiem doświadczonych specjalistów pozwoliły mi zdobyć doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Przede wszystkim w zakresie chirurgii ortopedycznej oraz chirurgii kręgosłupa. Nieustannie poszerzam wiedzę o nowe metody oraz techniki leczenia i dlatego uczestniczę regularnie w kursach, szkoleniach oraz sympozjach organizowanych w Polsce i na świecie.

Zgromadzone doświadczenie zawodowe pozwoliło mi zrozumieć, że leczenie ortopedyczne bez odpowiedniej rehabilitacji nie zawsze przynosi pożądane efekty terapeutyczne. Dlatego w 2015 r. rozpocząłem szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie rehabilitacji medycznej, aby móc kompleksowo podejść do problemów zdrowotnych moich pacjentów.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr).

Moje szczególne zainteresowania w dziedzinie medycyny:

  • Endoprotezoplastyka stawów
  • Chirurgia kręgosłupa
  • Rehabilitacja medyczna
  • Medycyna regeneracyjna
  • Traumatologia sportowa
 
Moim priorytetem jest zapewnienie pacjentowi optymalnej terapii i jak najszybszej sprawności ruchowej. A także bezpiecznego powrotu do pełnej aktywności fizycznej.
cookie (1)
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz na ich użycie.